Home BROŞÜR DAĞITIM

bursa resmi evrak

BROŞÜR DAĞITIM PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı.   
Çarşamba, 12 Eylül 2018 20:06

BROŞÜR DAĞITIM

broşür dağıtım

İnsert-Broşür Faydaları: İnsert,broşür ve ilanların ürün satışı,tanıtım hizmetlerine katkısı büyüktür. Broşür dağıtım yeni açılan işyerinizin tanıtımında, yapacağınız bir kampanyada istenilen büyüklüğe ulaşmakta büyük fayda sağlar.
Araç Dağıtımı: Belirlemiş olduğumuz bölgedeki araçların sileceklerine bırakılarak yapılan dağıtımdır.
İş yeri Dağıtımı: Müşterilerin iş yerlerine bırakılarak yapılan etkili dağıtım şeklidir. yapmış olduğumuz dağıtımlarda maksimum seviyede kartvizit alıp tarafınıza sunulmaktadır.
Meydan Dağıtımı: İnsanların yoğun oldukları, Fuarlar, Cadde, Metro, Metrobüs, Devlet okulları, özel okullar önlerinde yada kurumuz çevresinde hitap ettiğiniz Kişilere elden uzatılarak yapılan bire bir dağıtım şeklidir.
Apartman Dağıtımı: Öncelikle dağıtımı yapılacak bölgenin harita üzerinde cadde,sokak, mahalle ve apartman sayıları çıkartılarak kaç adet ilan dağıtımı yapılacağı belirlenir. Broşür Dağıtım işi bitiminde dağıtım yapılan bölgeler görsel ve yazılı olarak ayrıntılı şekilde tarafınıza bilgi verilir. Posta kutusu, Kapı tokmağı poşetlenip ve Kapı demir parmaklıklara takılarak yapılan dağıtım şeklidir.

 

www.bursaaleydagitim.com

Leave your comments

Post comment as a guest

0
  • No comments found
Son Güncelleme: Çarşamba, 12 Eylül 2018 20:32
 
bursa matbaa bursa matbaa davetiye web tasarım kartvizit bursa reklam bursa tabela bursa ışıklı tabela bursa led tabela